Get more leads to your business

FAQ - najčastejšie otázky a odpovede

Máte otázky?

Poskytujeme široké spektrum služieb

Potrebujem programátora?

Nie, nepotrebujete. Integráciu a implementáciu customer service toolou je jednoduchá, pre prípadnú integraciu na stránake Vám dodáme jednoduchú príručku natavenia.

Aké odvetvia podporujete?

Súčasťou spolupráce je zaškoľovanie našich operátorov a kvalitná databáza informácií o Vašej ponuke, takže podporujeme akékoľvek eshopy a weby, ktoré nie sú v rozpore s dobrými mravmi.

Záruka kvality

V prvom rade dbáme na dobre meno Vašej firmy. Produkty a služby, ktoré ponúkate, sa stávajú know-how našich operátorov, tak akoby ste zaškolili vlastných zamestnancov.

Branding.

Cieľom našich služieb je byť súčasťou Vášho portfolia a šíriť Vaše dobré meno. Podpora značky, snaha zvýšiť tržby a optimalizovať pre Vás procesy je samozrejmosť

Flexibilita

Customer service v rôznych formách poskytujeme prakticky non-stop v niekoľkých svetových jazykoch. Vždy budete vedieť v čase ovplyvňovať stratégiu predaja aj komunikácie so zákazníkom.

Obchod a marketing

Okrem starostlivosti o zákazníkov poskytujeme online obchodné aktivity a kampane, ktoré sa dajú dohodnuť mimo štandardného balíka jednorázovo alebo opakovane.

Pre každý typ businesu

Neváhajte nas kontaktovať cez čet alebo formulár.